Gemeenten, provincies en waterschappen


Gemeenten, provincies en waterschappen
Gemeente Dordrecht; programmamanager Bedrijfsvoering

Kenmerken van de aanpak van onze programmamanager waren: continu energie inbrengen en aanwakkeren bij anderen,  leiders en medewerkers verantwoordelijk maken voor de resultaten en daar op diverse niveaus de dialoog over voeren.

>> Lees verder
 
Begeleiding fusie van twee gemeenten

De politieke beslissing tot fusie is één. Daarna komt de inrichting en samenwerking.

 

>> Lees verder
 
Gemeente Ridderkerk verslaat de paarse draak

 

In gemeente Ridderkerk nam men zich voor het vertrouwen van de ambtenaar in de burger te herstellen. Onder de toepasselijke naam 'de paarse draak' ging het project van start.
>> Lees verder
 
Mobiliteitstraject gemeente Venlo

Bij gemeente Venlo biedt Rijnconsult inhoudelijke en procesmatige ondersteuning in hun mobiliteitstraject. Dit doen wij onder meer door middel van verschillende (internet)testen op het gebied van capaciteit, persoonlijkheid en carrière.

>> Lees verder
 
Shared Service Center voor waterschappen

 

Drie waterschappen in het midden van het land (Veluwe, Vallei & Eem en Zuiderzeeland) besluiten hun afdelingen belastingheffing en invordering samen te brengen in een nieuw shared service center.
>> Lees verder
 



Home > Onze branches > Overheid > Gemeenten, provincies en waterschappen