Nieuwe wetgeving implementeren

Naast de nieuwe wetgeving rond de WABO goed inregelen, was het nodig om aan het werk te gaan met het team. De opdracht was het team weer op de rails te zetten. Dit is gedaan door een analyse te maken van de problemen binnen de afdeling, het plaatsvervangende teamhoofd te ondersteunen en te coachen bij de taken.

Daarnaast zijn er twee projectgroepen ingesteld, één om de integratie te bewerkstelligen en één om de haperende implementatie van de nieuwe wetgeving te verstellen.

Het resultaat is een afdeling zonder stoorzenders, goede definitieve opvolging, meer focus op invoeren nieuwe wetgeving (WABO) en betere verhoudingen met andere afdelingen.

 

Erwin van de Pol


 

Home > Tijdelijk Management > Interim- manager > Cases interim-manager > Nieuwe wetgeving implementeren

Contact