Overslaan en naar de inhoud gaan
Nieuws

Meer grip op onzekerheid? Check de Corona strategie stress test

Nu de eerste stofwolken van de corona crisis zijn neergedaald vraagt de top zich af wat de crisis betekent voor de strategische koers van haar organisatie. Onze adviseurs Boris Gooskens en Marit Ubachs onderzoeken samen met de klant of de aannames onder de strategie nog kloppen en analyseren welke trends daarop invloed hebben.

Lees het hele artikel in Management & Consulting >>

Herkenbaar? Wij helpen je om grip te krijgen in deze onzekere tijden door in een ‘stresstest’ te onderzoeken of de aannames onder de strategie nog kloppen en te analyseren welke trends invloed hebben op je organisatie.

Meer weten?

Heb je interesse in mijn artikel Meer grip op onzekerheid? Check de Corona strategie stress test of gerelateerde thema’s? Ik denk graag met je mee. Stuur mij een bericht!

1